Specjalistyczny gabinet stomatologiczny warszawa - mszczonów

 

 

 

 

PRZYGODA ŻYCIA

WSZYSTKIE ZWIERZĘTA MAŁE I DUŻE

 

Dzięki zaproszeniu przez Profesora Mirosława Rybę dołączyłem do zespołu który miał leczyć słonia. Zaproszenie dość niezwykłe potraktowałem pierwotnie jako dowcip Pana Profesora . I na pytanie czy będę leczył słonia odparowałem że tylko trąba nie leczy słonia. W bardzo krótkim czasie przekonałem się ze to propozycja poważna, a zadanie odpowiedzialne.

Dr Aleksander Dzieduszycki obłaskawia Lotka Czujne oko Profesora Mirosława Ryby, ogarniało całość prowadzonych zabiegów

Jak widać na zdjęciach znalazłem się w gronie wybitnych specjalistów jako członek zespołu weterynaryjno-stomatologicznego. Nieoceniona okazała się pomoc Doktora Aleksandra Dzieduszyckiego , który jako największy moim zdaniem znawca słoni pomógł w zdobyciu dokumentacji prowadzonych na świecie zabiegów dzięki czemu można było zapewnić bezpieczeństwo dla naszego pacjenta. Trudny zabieg dzięki wsparciu wszystkich członków zespołu i ogromnego zaangazowania pracowników Warszawskiego ZOO przebiegał bez komplikacji. Ale jak się okazało zabieg to jedno, a kontrola to drugie. Słoń Lotek nie zaliczał się do pacjentów okazujących wdzięczność, a braterskie klepnięcie trąbą po ramieniu, którego raz doświadczyłem skutkowało krótkim lotem z nie-kontrolwanym lądowaniem.

Sródzabiegowe zdjęcie RTG - (zębowe XXL) Dr. Andrzej Kruszewicz
(Obecnie Dyrektor ZOO) monitoruje pracę serca "śpiącego słodko słonia"

Jednak i problem kontroli radiologicznej udało się przełamać. A słoń nadal niepokorny zesłany został na Węgry. Skąd powrócił i obecnie zamieszkuje w Poznańskim ZOO gdzie "Biegły Radny" rozpoznał u niego niewłaściwą orientacje seksualną. Fajnie że politycy znają się choć na "słoniowych zboczeniach", bo w opinii specjalistów Lotek ma mniej więcej siedem "ludzkich lat" i zabawy z kolegami są raczej normalne, a to że nie głowie mu powiększanie stada to problem, którym na pewno biegły Radny będzie się zajmował jeszcze bardzo długo. Szczegółowy opis zabiegu zainteresowani znajdą w Magazynie Stomatologicznym w artykule "Proszę Słonia".

Dodam tylko że zarówno dla mnie jak mi dla Beatki - mojej żony która mnie nie opuściła w takiej chwili była to jak na razie najfantastyczniejsza przygoda zawodowa.